Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vyžlovská, 3+1, 75 m²

Pronájem 3+1, Praha - Strašnice (Praha 10) - Vyžlovská, 18 900 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-8bu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 3+1 v atraktivní lokalitě Praha - Strašnice s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází v sedmém patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorný balkón s příjemným výhledem.

Byt se nabízí vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice, myčka, elektrická trouba, mikrovlnná trouba a elektrický sporák s funkční digestoří. Stylový obývací pokoj je zařízený jídelním stolem s židlemi, prostornou pohovkou, konferenčním stolkem, komodou a televizní stěnou. První ložnice disponuje postelí, šatní skříní s dostatkem úložného prostoru a nočními stolky. Druhá ložnice je zařízená šatní skříní a komodami. V nové koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme restaurace, lékárnu, mateřskou školu, obchodní centrum (supermarket Albert, Jysk, Kik atd.), Tesco a zastávky MHD (zastávka Skalka - autobus č. 175, 177, 195) a metro A - stanici Skalka.

Byt je volný k nastěhování od 01. 09. 2020

Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings:
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8bu-en

For long term sublease we offer very nice flat 3 + 1 in attractive locality of Prague - Strašnice with good transport accessibility to the center of Prague. Apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the seventh floor with elevator. The big advantage of the apartment is a spacious balcony with a pleasant view.

The apartment is furnished. The modern kitchen unit includes a fridge, dishwasher, electric oven, microwave and electric cooker with functional hood. The stylish living room is furnished with a dining table with chairs, a spacious sofa, coffee table, chest of drawers and a TV wall. The first bedroom has a bed, a wardrobe with plenty of storage space and bedside tables. The second bedroom is furnished with a wardrobe and chest of drawers. The new bathroom has a bathtub, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

Around the house you will find restaurants, a pharmacy, a kindergarten, a shopping center (including supermarket Albert, Jysk, Kik, etc.), Tesco and bus stops (Skalka - bus No. 175, 177, 195) and metro A - Skalka station.

The apartment is free to move in from the 1st of September 2020.

The owner prefers tenants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Vyžlovská
Cena: 18 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 424 Kč, náklady na bydlení 3 524 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 10, Goyova: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Přetlucká: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 15 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?