Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zvěřinova, 4+kk, 108 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Strašnice (Praha 10) - Zvěřinova, 24 000 Kč/měs., 108 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-nrz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt v ulici Zvěřinova o rozloze 108 m2. Byt je dispozičně řešen jako 4+kk a nachází se v 8. nadzemním podlaží domu s výtahem. k bytu patří balkon. Za příplatek 1 500 Kč + 215 Kč poplatky / měsíc lze zařídit parkování v domě, jinak lze parkovat na ulici před domem. Byt se nachází v komplexu novostaveb (cihla).

Jsou zde tři samostatné neprůchozí pokoje, 2 Koupelny (jedna se sprchovým koutem, druhá s vanou), je zde i pračka. Dále je zde samostatná kuchyň s veškerými spotřebiči - lednice, myčka, mikrovlnná trouba, trouba s indukční deskou.

Dům leží na okraji klidné vilové čtvrti na rozhraní Vinohrad a Strašnic. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár kroků od parku Jiřího Karena, s autobusovými spoji do centra, přibližně 10 minut chůze od stanice metra Želivského a Malešického parku. V blízkosti domu je nově zřízená mateřská školka.

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-nrz-en

For long-term sublease, we offer an apartment in Zvěřinova Street with an area of ​​108 m2. The layout of the apartment is 4 + kk and is located on the 8th floor of a building with an elevator. the apartment has a balcony. For an additional fee of 1 500 CZK + 215 CZK / month, parking can be arranged in the house, otherwise you can park on the street in front of the house. The apartment is located in a complex of new buildings (brick).

There are three separated rooms, 2 bathrooms (one with shower, the other with bathtub), there is also a washing machine. There is also a separated kitchen with all appliances - refrigerator, dishwasher, microwave, oven with induction hob.

The house is located on the edge of a quiet residential area on the border of Vinohrady and Strašnice. Location with full civic amenities in close proximity, a few steps from Jiří Karen Park, with bus connections to the center, about 10 minutes walk from the metro station Želivského and Malešického park. Near the house is a newly established kindergarten.

The apartmanent is available from the 1st of April 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehe

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Strašnice (Praha 10) | Zvěřinova
Cena: 24 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 25 500 Kč, náklady na bydlení 5 619 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 108 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Pustiměř: 1 minuta (pěšky)

Hruška Pustiměř: 2 minuty (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc