Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Česákova, 1+kk, 29 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Střížkov (Praha 8) - Česákova, 10 000 Kč/měs., 29 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-2j2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Střížkov, v ulici Česákova. Byt o celkové výměře 29 m2 se nachází v osmém patře v panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, varnou deskou, digestoří, mikrovlnou troubou a elektrickou troubou. Dále je byt nezařízený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana, pračka a toaleta.

V blízkosti domu jsou restaurace, kavárny, lékarna, supermarket Kaufland (sedm minut chůze), školy, parky, dětské hřiště, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje metro stanice Střížkov, která je 10 minut chůze od domu. Tramvajová zastávka Třebenická je vzdálená šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.04.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

____________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

____________________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-2j2-en

We offer to rent a nice apartment 1 + kk in a popular location Prague - Střížkov, on the street Česákova. Apartment with a total area of ​​29 m2 is located on the eighth floor in a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is partially furnished. The kitchen includes a fridge, hob, hood, microwave and electric oven. Furthermore, the apartment is offer as unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror, bathtub, washing machine and toilet.

Near the house are restaurants, cafes, pharmacy, supermarket Kaufland (7 min walk), schools, parks, playground, etc. Seamless accessibility is provided by metro station Střížkov, which is 10 min walk from the house. Tram stop Třebenická is a 6 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 1st of April 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 8) | Česákova
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 500 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Praha 8 - Malý Klín: 5 minut (pěšky)

Norma Praha 8 - Kobylisy: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 17 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?