Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Habartická, 3+kk, 60 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Habartická, 15 700 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gbh

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/habarticka44/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Praha - Střížkov. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i lodžie.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje elektrickou troubou, sporákem a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízena sedací soupravou a konferenčím stolkem. Součástí první ložnice je postel a úložná komoda. V druhém pokoji najdeme postel bez matrace a komody. V koupelně je vana, umyvadlo a toaleta. V předsíni se nachází věšák a skříň.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Lidl, Penny Market, gymnázium, dětské hřiště, základní škola atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna stanicí metra Střížkov, která je vzdálená deset minut chůze od domu. Čtyři minuzy chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Madlina.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gbh-en

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/habarticka44/

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 3 + kk in a popular locality of Prague - Střížkov. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment also has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, stove and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa and a coffee table. The first bedroom has a bed and a storage room. In the second room we find a bed without a mattress and a chest of drawers. The bathroom has a bath, sink and toilet. In the hall there is a hanger and a wardrobe.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Lidl, Penny Market, grammar school, playground, primary school, etc. Excellent transport accessibility is provided by the metro station Střížkov, which is a ten minute walk from the house. The Madlina bus stop is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Habartická
Cena: 15 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15.700 Kč, náklady na bydlení 2.638 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. červen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Kaufland Praha 8 - Malý Klín: 7 minut (pěšky)

Norma Praha 9 - Prosek: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 17 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc