Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Jablonecká, 3+kk, 75 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Jablonecká, 15 800 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cgk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prostorný byt o dispozici 3+kk v klidné lokalitě Praha - Prosek, v ulici Jablonecká. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází v devátém patře cihlového domu. K bytu přísluší prostorná lodžie.

Byt se nabízí částečně vybavený. Dispozici tohoto příjemného bytu tvoří dva pokoje. Obývací pokoj je vybavený gaučem, křeslem, konferenčním stolkem. Moderní kuchyňská linka disponuje elektrickým sporákem, digestoří, lednicí, mikrovlnnou troubou a myčkou. V prvním pokoji se nachází gauč, komoda, pracovní stůl, židle a police. V ložnici nalezneme manželskou postel, noční stolky a dvě komody. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je zvlášť. V předsíni se nachází komora.

V okolí domu je hodně zeleně a nachází se zde veškerá občanská vybavenost. Byt se nachází kousek od metra Střížkov, autobusová zastávka Sídliště Prosek. Je situovaný do klidné části města.

Byt je volný k nastěhování od 01.10.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cgk-en

For long-term sublease, we offer a beautiful spacious apartment with a layout of 3+kk in a quiet location in Prague - Prosek, on the street Jablonecká. The apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the ninth floor of a brick house. The apartment has a spacious balcony.

The apartment is offered partially furnished. The layout of this pleasant apartment consists of two rooms. The living room is equipped with a sofa, armchair, coffee table. The modern kitchen has an electric stove, cooker hood, fridge, microwave and dishwasher. The first room has a couch, chest of drawers, desk, chairs and shelves. In the bedroom we find a double bed, bedside tables and two chests of drawers. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. The toilet is separated. There is a chamber in the hall.

There is a lot of greenery around the house and there are all civic amenities. The apartment is located near the metro Střížkov, bus stop Sídliště Prosek. It is situated in a quiet part of town.

The apartment is free to move in from the 1st of October 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Jablonecká
Cena: 15 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 500 Kč, náklady na bydlení 4 473 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. listopad 2020
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 3 minuty (pěšky)

Norma Praha 9 - Prosek: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?