Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Makedonská, 1+kk, 53 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Makedonská, 14 500 Kč/měs., 53 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-eyq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Střížkov, v ulici Makedonská s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou, sklo-keramickou varnou deskou a digestoří. V kuchyni je barový pult se židlemi. V obývací části se nachází gauč, konferenčí stolek a psací stůl. Dále je v bytě manželská postel a šatní skříň. Z obývací části je vstup na útulný balkón s posezením. V pěkné koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana, toaleta a pračka.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékarna, pošta, obcho s potravinami, supermarket Penny (devět minut chůze od domu), park Střížkov (čtyří minuty od domu), dětské hřiště, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje stanice metro (devět minut od domu) a autobusová zastávka Poliklinika Prosek, která je čtyři minuty od domu.

Byt je volný k nastěhování od 06.04.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

____________________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
____________________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-eyq-en

We offer for rent a new apartment 1+kk in a popular location Prague - Strizkov, on the street Makedonská with a good transport links. The apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the third floor of a new building with elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is partially furnished. The kitchen includes a fridge, dishwasher, electric oven, glass-ceramic hob and hood. The kitchen has also a bar with chairs. The living area is equipped by a sofa, coffee table and workspace. In the apartment is also a double bed and wardrobe. From the living area is the entrance to the cozy balcony with a sitting area. The nice bathroom has a sink with a mirror, bathtub, toilet and washing machine.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, post office, grocery store, Penny supermarket (9 min walk from the house), park Střížkov (4 min walk from the house), playground, etc. The transport accessibility is provided by metro station (9 min walk from the house) and bus stop Poliklinika Prosek, which is 4 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 6th of April 2020. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Makedonská
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 926 CZK, náklady na bydlení 3 426 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Prosek: 8 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?