Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Makedonská, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Makedonská, 14 900 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-qgw

Virtual viewing
in360.cz/vr/makedonska8/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Střížkov s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové novostavby s výtahem. Jedná se o projekt Prosek Park (http://www.finep.cz/cs/prosek-park) u metra Střížkov. K bytu přísluší balkón (5,5 m2), úložná komora, sklepní kóje na patře a garážové stání.

Garážové stání je již zahrnuto v ceně podnájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje myčkou, lednicí, sklokeramickou deskou a elektrickou troubou.
Obývací část a ložnice jsou nezařízené. Součástí moderní koupelny je vana, umyvadlo a toaleta.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, posilovna, lékárna, kavárny, dětské hřiště, Penny Market. V blízkosti je také OC Letňany. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje Střížkov, které je vzdálené pět minut chůze od domu. Autobusová zastávka Poliklinika Prosek je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 15.10.2020. K poplatkům se přepisuje elektřina 600 Kč/měsíc. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qgw-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/makedonska8/

We offer for rent a new apartment 2 + kk in a popular location Prague - Strizkov with good transport links. The apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. This is the Prosek park project (http://www.finep.cz/en/prosek-park) near the metro station Střížkov. The apartment has a balcony (5,5 sqm), storage room, cellar and parking spot.

Parking spot is already included in the price of the rent.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen has a dishwasher, refrigerator, ceramic hob, and electric oven. The living room and bedroom are unfurnished. The modern bathroom has a bathtub, sink, and toilet.

Within walking distance are restaurants, gym, pharmacy, cafes, playground, Penny Market. Also nearby is OC Letnany. Excellent transport accessibility provides Strizkov, which is five minutes walk from the house. The Poliklinika Prosek bus stop is a two-minute walk away.

The apartment is available to move in from 15th of October. The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name. Pets are allowed.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Makedonská
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 644 Kč, náklady na bydlení 2 744 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Prosek: 8 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?