Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Šluknovská, 3+1, 60 m²

Pronájem 3+1, Praha - Střížkov (Praha 9) - Šluknovská, 14 300 Kč/měs., 60 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/sluknovska5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt to dispozici 3+1 v oblíbené lokalitě Praha - Střížkov. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází ve třetím patře panelového domu. K bytu přísluší sklep a lodžie.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, plynová trouba, plynový sporák a digestoř. Obývací pokoj je zařízený pohovkou a jídelním stolem s židlemi. První ložnice disponuje postelí, pracovním stolem s židlí, komodou a šatní skříní. Druhá ložnice je nevybavená. V moderní koupelně najdeme vanu, umyvadlo se zrcadlem a pračku. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, Penny Market, mateřská škola, dětské hřiště, lékárna atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Střížkov, které je vzdálené pět minut chůze od domu. Autobusová zastávka Poliklinika Prosek je vzdálená jednu minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Na bytě je možnost připojení internetu od UPC za 399 Kč/měsíc.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020
____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
http://in360.cz/vr/sluknovska5/index.htm

For long-term rent we offer spacious apartment 3 + 1 in a popular location Prague - Strizkov. Apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the third floor of the panel house. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge, gas oven, gas stove and hood. The living room has a sofa and a dining table with chairs. The first bedroom has a bed, a work desk with a chair, a chest of drawers and a wardrobe. The second bedroom is unfurnished. The modern bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. Rooms are separated.

Within walking distance are restaurants, Penny Market, kindergarten, playground, pharmacy, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Strizkov, which is five minutes walk from the house. The Poliklinika Prosek bus stop is a 1-minute walk away.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

Internet connection from UPC can be provided for 399 CZK / month.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Šluknovská
Cena: 14 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 445 Kč, náklady na bydlení 5 145 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 60 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Prosek: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 14 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?