Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vysočanská, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Vysočanská, 11 900 Kč/měs., 36 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-c53

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Střížkov. Byt s úžasným výhledem na Prahu o celkové výměře 36 m2 se nachází v jedenáctém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, elektrickým sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a lednicí. Obývací prostor je vybaven sedačkou, postelí a skříněmi. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je umístěna zvlášť.

V okolí je veškerá občanská vybavenost- Penny market, supermarket Billa, restaurace, kavárny, MŠ, gymnázium. V docházkové vzdálenosti najdeme zastávku metra C Střížkov, dále zastávky MHD, které zajišťují výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování k 1.10.2020. Na podnájemníka se převádí elektřina.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c53-en

We offer for rent a new apartment 1 + kk in a popular location Prague - Strizkov. Apartment with an amazing view of Prague and total area of ​​36 sqm is located on the eleventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen is equipped with electric oven, electric stove, dishwasher, microwave and refrigerator. The living area is equipped with a sofa, bed and wardrobes. The bathroom has a sink with mirror, bath and washing machine. Toilet is located separately.

There are all amenities - Penny market, supermarket Billa, restaurants, cafes, kindergarten, gymnasium. Within walking distance you will find a metro station C Střížkov, as well as public transport stops, which ensure excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is available for occupancy from 1st of October 2020. Electricity is transcribed on the lodger.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Vysočanská
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 419 Kč, náklady na bydlení 2 519 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Prosek: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 13 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?