Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zakšínská, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Zakšínská, 13 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-w4a

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt v atraktivní lokalitě o dispozici 2+kk a celkové výměře 56m2 v novostavbě s výtahem. Velikou výhodou bytu jsou dvě prostorné lodžie a komora.

Byt je nabízen částečně vybavený. V pokoji s kuchyňským koutem je k dispozici moderní kuchyňská linka se sklo keramickou deskou, digestoří, troubou a mikrovlnou troubou. Praktický barový pult odděluje kuchyňský kout od obývacího prostoru. V další části obývacího prostoru odděleném závěsem se nachází jídelní stůl se židlemi. Dále je zde pohovka. Druhý pokoj je vybaven postelí a šatní skříní. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a WC.

V blízkosti se nachází Obchodní centrum Letňany, kde je veškerá občanská vybavenost, restaurace, kino, obchody. V okolí gymnázium, střední škola, Penny market a nedaleko zastávce metra C- Střížkov, tedy výborná dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování od 1.3.2021.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-w4a-en

We offer to rent an apartment in an attractive location 2 + kk and a total area of ​​56 square meters in a new building with a lift. The large advantage of the apartment is two spacious loggias and a pantry.

The apartment is offered partly furnished. In the room with a kitchenette there is a modern kitchen with glass ceramic hob, hood, oven and microwave. A practical bar counter separates the kitchenette from the living area. There is a dining table with chairs in the other part of the living area with a separate curtain. There is also a sofa. The second room is equipped with a bed and a wardrobe. The bathroom has a bathtub, sink with mirror and toilet.

Nearby is the Letňany Business Center, where all civic amenities, restaurants, cinema, shops are located. In the vicinity high school, high school, Penny market and near the metro station C-Strizkov, excellent access to the city center.

The apartment is free to move in from 1st of March 2021.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Zakšínská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: poplatky 4 037 Kč/měs., vratná kauce 15 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 9 - Prosek: 9 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc