Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zásadská, 3+kk, 77 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Střížkov (Praha 9) - Zásadská, 18 000 Kč/měs., 77 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-56d

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandartní byt na ulici Zásadská v Praze - Střížkov o dispozici 3+kk. Byt o celkové výměře 77 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží parkovací stání a prostorná terasa.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči. Obývací část je vybavena gaučem, konferenčním stolkem a televizní stěnou. V bytě jsou také k dispozici prostorné šatní skříně se zrcadli, které naskýtají mnoho úložného prostoru. Koupelna s vanou, umyvadlem a zrcadlovou skříňkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, společenské a sportovní vyžití, restaurace. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka Poliklinika Prosek kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-56d-en

For long-term sublease, we offer an above-standard apartment on Zásadská Street in Prague - Střížkov with a layout of 3 + kk. The apartment with a total area of ​​77 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment has a parking space and a spacious terrace.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a modern kitchen with appliances. The living area is equipped with a sofa, coffee table and TV wall. The apartment also has spacious wardrobes with mirrors, which provide plenty of storage space. The bathroom with bath, sink and mirror cabinet is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, social and sports activities, restaurants. Great transport accessibility - bus stop Poliklinika Prosek near the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Střížkov (Praha 9) | Zásadská
Cena: 18 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: poplatky 4 061 Kč, kauce 22 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 77 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Veselská: 6 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?