Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, K Horoměřicům, 2+kk, 70 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Suchdol - K Horoměřicům, 14 500 Kč/měs., 70 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cau

Virtuální prohlídky
in360.cz/vr/khoromericum45/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči - lednice s mrazákem, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka nádobí. K dispozici je také barový pult se stoličkami a jídelní stůl s židlemi. Obývací část je nevybavena kromě televize, stejně jako ložnice, kde se nachází vstup na balkon a komoda. Prostorná koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkami a zrcadlem je s toaletou dohromady.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, restaurace, fakulty ČZU, zeleň, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD K Horoměřicům hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem bytu.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cau-en

Virtual vewing
in360.cz/vr/khoromericum45/

For long-term sublease, we offer a spacious apartment with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a modern kitchen with appliances - refrigerator with freezer, electric oven, ceramic hob, hood, microwave, dishwasher. There is also a bar counter with chairs and a dining table with chairs. The living area is unfurnished except for the TV, as well as the bedroom, where there is access to the balcony and chest of drawers. The spacious bathroom with bath, sink, cabinets and mirror is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food, restaurants, CULS faculties, greenery, social and sports activities. Great transport accessibility - public transport stop K Horoměřicům just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner of the apartment.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Suchdol | K Horoměřicům
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 623 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 15. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Praha 6: 11 minut (pěšky)

Albert Praha 6, Matějská: 24 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 17 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 39 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc