Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Do zahrádek I, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Třebonice (Praha 13) - Do zahrádek I, 14 000 Kč/měs., 51 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-qdm

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/dozahradek4_135/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme v nově zkolaudovaném developerském projektu ve vysokém standardu renomované společnosti Central Group krásný světlý byt 2+kk o celkové ploše 51 m2, nacházející se v pátém nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.

Tento byt je nabízený částečně vybavený. Moderní, elegantní a podsvícená kuchyňská linka disponuje indukční deskou s elektrickou troubou a digestoří, mikrovlnnou troubou a myčkou. Kuchyně navazuje na obývací část se vstupem na prostorný balkon. Byt je orientován na jižní stranu, a proto je jeho interiér prosluněn téměř celý den. Z kuchyně se vstupuje dále do ložnice. Moderní koupelna je zařízena prostorným sprchovým koutem a umyvadlem, které bude doplněno zrcadlem a světlem. Toaleta je součástí.

Hlavní dominantou bydlení je samostatná uzamykatelná garáž s jedním parkovacím stáním, ale pro její velký prostor je zde možnost zaparkovat například i motorku nebo uskladnit věci a využít tak část garáže jako sklep. Využívání garáže je zpoplatněno dodatečně za 1.500 Kč/měsíc. V celém bytě je zaveden šikovný rekuperační systém pro osvěžení a zároveň odsávání par například z praného prádla, myčky ale i vaření, čímž se v bytě nedrží vlhkost.

Tento nový a atraktivní komplex bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus, metro Zličín), pár kroků je nákupní centrum Zličín, MAKRO, Globus, Ikea ale okolí také zdobí a podtrhuje na atmosféře dostatek zeleně. Příjemné procházky vedou na přilehlá pole, louky, ale dostaneme se například i do Údolí Motolského potoka a pro větší sportovce se pak nabízí návštěva tolik vyhledávané přírodní rezervace Prokopské údolí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Uvedená částka poplatků je včetně domovních služeb, energií a pojištění bytu. Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně spolu s TV. Majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat.

Uvedena energetická kategorie je C dle PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qdm-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/dozahradek4_135/

For long-term rent, we offer a beautiful bright apartment 2+kk with a total area of ​​51 m2, located on the fifth floor of a brick building with an elevator, in a newly approved development project of a high standard by the renowned company Central Group.

This apartment is offered partially furnished. The modern, elegant and backlit kitchen has an induction hob with electric oven and cooker hood, microwave and dishwasher. The kitchen is connected to the living area with access to a spacious balcony. The apartment is oriented to the south, and therefore its interior is sunny almost all day. From the kitchen you enter the bedroom. The modern bathroom is equipped with a spacious shower and sink, which will be complemented by a mirror and light. Toilet is included.

The main feature of housing is a separate lockable garage with one parking space, but for its large space there is the possibility to park, for example, a motorcycle or store things and use part of the garage as a basement. Use of the garage is charged additionally for CZK 1,500 / month. The whole apartment has a handy recuperation system for refreshing and at the same time extracting steam from, for example, laundry, dishwasher but also cooking, which does not keep moisture in the apartment.

This new and attractive housing complex is close to public transport (bus, metro Zličín), a few steps away is the shopping center Zličín, MAKRO, Globus, Ikea, but the surroundings are also decorated and underlined by the atmosphere of greenery. Pleasant walks lead to adjacent fields, meadows, but we also get to Údolí Motolského potoka, for example, and for larger athletes we offer a visit to the much sought-after nature reserve Prokopské údolí.

The apartment is free to move in immediately. The stated amount of fees includes house services, energy and apartment insurance. High-speed internet can be arranged from Vodafone for CZK 399 per month together with a TV. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Třebonice (Praha 13) | Do zahrádek I
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 CZK, utilities 3 485 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 5 minut (pěšky)

Globus Zličín: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc