Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Do zahrádek I, 3+kk, 69 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Třebonice (Praha 13) - Do zahrádek I, 17 000 Kč/měs., 69 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-948

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/dozahradek4_105/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme v nově zkolaudovaném developerském projektu ve vysokém standardu renomované společnosti Central Group krásný světlý byt 3+kk o celkové ploše 69 m2, nacházející se v pátém nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem.

Tento byt je nabízený částečně vybavený. Moderní a elegantní kuchyňská linka disponuje indukční deskou s elektrickou troubou a digestoří, mikrovlnnou troubou a myčkou. Kuchyně navazuje na obývací část se vstupem na prostorný balkon.

Byt je orientován na jižní stranu, a proto je jeho interiér prosluněn téměř celý den. Z prostorné chodby se odbočuje do ložnice a dalšího pokoje. Nezařízený prostor těchto místností dává zájemci prostor k preferenci svého vlastního vkusu a stylu. Ložnice má navíc svůj vlastní vstup na balkon. Naproti pokojům se nachází moderní koupelna s vanou a dvěma umyvadly, které budou doplněny zrcadlem a světly. Toaleta se samostatným umyvadélkem a bidetovou sprchou je pro větší komfort bydlení oddělena.

Hlavní dominantou bydlení je samostatná uzamykatelná garáž s jedním parkovacím stáním, ale pro její velký prostor je zde možnost zaparkovat například i motorku nebo uskladnit věci, kočárek apod. a využít tak část garáže jako sklep. Využívání garáže je zpoplatněno dodatečně za 1.500 Kč/měsíc.

V celém bytě je zaveden šikovný rekuperační systém pro osvěžení a zároveň odsávání par například z praného prádla, myčky ale i vaření, čímž se v bytě nedrží vlhkost.

Tento nový a atraktivní komplex bydlení je v těsné blízkosti MHD (autobus, metro Zličín), pár kroků je nákupní centrum Zličín, MAKRO, Globus, Ikea ale okolí také zdobí a podtrhuje na atmosféře dostatek zeleně. Příjemné procházky vedou na přilehlá pole, louky, ale dostaneme se například i do Údolí Motolského potoka a pro větší sportovce se pak nabízí návštěva tolik vyhledávané přírodní rezervace Prokopské údolí.

Vysokorychlostní internet je možnost zařídit od Vodafone za 399 Kč měsíčně spolu s TV.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat.

Uvedena energetická kategorie je C dle PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-948-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/dozahradek4_105/

For long-term rent, we offer a beautiful bright apartment 3 + kk with a total area of ​​69 m2, located on the fifth floor of a brick building with an elevator, in a newly approved development project of a high standard by the renowned Central Group.

This apartment is offered partially furnished. The modern and elegant kitchen has an induction hob with electric oven and hood, microwave and dishwasher. The kitchen is connected to the living area with access to a spacious balcony.

The apartment is oriented to the south, and therefore its interior is sunny almost all day. From the spacious hallway, it turns into a bedroom and another room. The unfurnished space of these rooms gives the interested party space to prefer their own taste and style. In addition, the bedroom has its own entrance to the balcony. Opposite the rooms is a modern bathroom with a bathtub and two washbasins, which will be complemented by a mirror and lights. The toilet with separate washbasin and bidet shower is separate for greater living comfort.

The main dominant feature of housing is a separate lockable garage with one parking space, but for its large space there is the possibility to park, for example, a motorcycle or store things, a stroller, etc. and use part of the garage as a cellar. Use of the garage is charged additionally for CZK 1,500 / month.

The whole apartment has a handy recuperation system for refreshing and at the same time extracting steam from, for example, laundry, dishwasher and cooking, so that the apartment does not retain moisture.

This new and attractive housing complex is close to public transport (bus, metro Zličín), a few steps away is the shopping center Zličín, MAKRO, Globus, Ikea, but the surroundings are also decorated and underlined by the atmosphere of greenery. Pleasant walks lead to adjacent fields, meadows, but we also get to the Valley of the Motol brook, for example, and for larger athletes, a visit to the much sought-after nature reserve Prokopské údolí is offered.

It is possible to arrange high-speed internet from Vodafone for CZK 399 per month together with a TV.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Třebonice (Praha 13) | Do zahrádek I
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 CZK, utilities 4 563 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 69 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Interspar Praha-Třebonice: 5 minut (pěšky)

Globus Zličín: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 28 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc