Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hnězdenská, 1+kk, 40 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Troja (Praha 8) - Hnězdenská, 8 900 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ij2

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hnezdenska6/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prostorný byt o dispozici 1+kk. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v jedenáctém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje sklokeramickou deskou, digestoří a elektrickou troubou k dispozici je také lednice s mrazákem. V bytě se nachází vestavěná skříň se zrcadlem a úložným prostorem. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou a umyvadlem je od toalety oddělena. Předsíň je vybavena botníkem a místem na odložení kabátů.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, sportovní a společenské vyžití, školy, zeleň. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Krakov hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ij2-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hnezdenska6/

For long-term sublease, we offer a beautiful spacious apartment with a layout of 1 + kk. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the eleventh floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a ceramic hob, extractor hood and electric oven, and there is also a fridge-freezer. The apartment has a built-in wardrobe with a mirror and storage space. The bathroom with shower, washing machine and sink is separate from the toilet. The hall is equipped with a shoebox and a place to store coats.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, sports and social activities, schools, greenery. Excellent transport accessibility - Krakow bus stop just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Troja (Praha 8) | Hnězdenská
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 000 Kč, náklady na bydlení 2 368 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 8: 2 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Hnězdenská: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 22 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?