Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mazurská, 1+1, 29 m²

Pronájem 1+1, Praha - Troja (Praha 8) - Mazurská, 10 200 Kč/měs., 29 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-kpi

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/mazurska17/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 1+1 v příjemné lokalitě Praha 8. Byt o výměře 29 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Součástí pokoje je postel, stůl s židlemi a úložné prostory. V nové koupelně najdeme vanu, pračku, umyvadlo a toaletu.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, supermarket Albert, lékárnu, Penny Market, vysokou školu, mateřskou školu, Nákupní centrum Krakov atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Poliklinika Mazurská, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíči jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kpi-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/mazurska17/

For long-term sublease, we offer a modern 1 + 1 apartment in a pleasant location in Prague 8. The 29 m2 apartment is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob and hood. The room has a bed, a table with chairs and storage space. The new bathroom has a bath, washing machine, sink and toilet.

Within walking distance you will find restaurants, Albert supermarket, pharmacy, Penny Market, university, kindergarten, Krakow Shopping Center, etc. Excellent transport accessibility is ensured by the bus stop Poliklinika Mazurská, which is two minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Troja (Praha 8) | Mazurská
Cena: 10 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklay na bydlení 2 088 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 29 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 22. únor 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 8, Mazurská: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 8 - Bohnice: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 26 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc