Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nad Vavrouškou, 2+kk, 56 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Troja (Praha 8) - Nad Vavrouškou, 15 000 Kč/měs., 56 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-22q

Virtuální prohlídka
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/nadvavrouskou14/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Troja. Byt o celkové výměře 56m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu patří balkón. Je zde možnost pronajmout parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou, sklokeramickou deskou a lednicí. V prosvětlené obývací části se nachází pohovka. Z pokoje se vchází na balkón. Ložnice je zařízena postelí a komodou. Prostorná koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem, komodou a bidetem. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází vestavěné šatní skříně s úložným prostorem.

V klidném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - obchod s potravinami, ZŠ, Lidl, ZOO Praha, Vyhlídka, pošta, MŠ, SŠ, Penny Market, Supermarket Billa, zastávky MHD (autobusové nádraží Čimický Háj), dobrá dostupnost na metro C Kobylisy.

Byt je volný k nastěhování od 15. 3. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-22q-en

Virtual viewing
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/nadvavrouskou14/

We offer a spacious apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Troja. Apartment with a total area of ​​56 square meters is located on the second floor of a brick house. The apartment has a balcony. There is the possibility to rent a parking space.

The apartment is partly furnished. The kitchen unit has an oven, a ceramic hob and a fridge. There is a sofa in the lighted living area. The room enters the balcony. The bedroom is furnished with a bed and a commode. The spacious bathroom is equipped with a bathtub, sink with mirror, commode and bidet. The toilet is separate. In the hall there are built-in wardrobes with storage space.

In the quiet neighborhood of the house there are all civic amenities - grocery store, Elementary School, Lidl, Prague Zoo, Lidl, Post Office, Kindergarten, Penny Market, Billa supermarket, bus stop Čimický Háj, good access to metro C Kobylisy.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Troja (Praha 8) | Nad Vavrouškou
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 056 Kč, nájemné 15 000 Kč + náklady na bydlení 4 056 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 56 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 8, Vřesová: 2 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Bohnice: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 22 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 28 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?