Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Olštýnská, 2+kk, 37 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Troja (Praha 8) - Olštýnská, 10 000 Kč/měs., 37 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3ug

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nádherný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Troja, v ulici Olštýnská. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu.

Byt je vybaven kuchyňskou linkou s ledničkou, troubou se sklokeramickou deskou a mikrovlnou troubou, v obývací části se nachází gauč a obývací stěna. V ložnici je prostorná šatní skříň. V koupelně se nachází vana a pračka. WC je odděleno. K bytu dále náleží sklepní kóje.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket, obchody, lékárna, parky a obchodní centrum Krakov. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Na Pazderce – metro Kobylisy vzdáleno 5 minut autobusem.

Byt je volný k nastěhování od 15.07.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3ug-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2+kk in a pleasant location in Prague - Troja, on the street Olštýnská. The apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the second floor of a brick house.

The apartment is equipped with a kitchen with refrigerator, oven with ceramic hob and microwave, in the living area there is a couch and a living wall. The bedroom has a spacious wardrobe. The bathroom has a bathtub and a washing machine. The toilet is separated. The apartment also has a cellar.

Within walking distance are restaurants, supermarket, shops, pharmacy, parks and shopping center Krakov. Transport accessibility is provided by the Na Pazderce bus stop - Kobylisy metro station (5 min by bus).

The apartment is available from the 15th of July 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Troja (Praha 8) | Olštýnská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 799 Kč, náklady na bydlení 4799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 37 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 8: 3 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Hnězdenská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 22 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?