Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Písečná, 2+1, 39 m²

Pronájem 2+1, Praha - Troja (Praha 8) - Písečná, 11 500 Kč/měs., 39 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-65h

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+1 v atraktivní lokalitě Praha - Troja s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Byt o celkové výměře 39m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu patří prostorný sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovou troubou a plynovým sporákem s funkční digestoří. V první ložnici se nachází komoda. Druhá prosvětlená ložnice je zařízená konferenčním stolkem. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Předsíň disponuje šatní skříní. Pokoje jsou průchozí.

V klidném okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, supermarket Albert, Lidl, základní školu, dětské hřiště, mateřskou školu, zastávky MHD (zastávka Písečná - autobusy č. 102, 144, 152, 177, 200) a metro C - stanice Kobylisy. V blízkosti je také Pražská Zoo.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-65h-en

For long-term rent, we offer a spacious apartment 2 +1 in an attractive location Prague - Troja with good transport links to the city center. Apartment with a total area of ​​39 square meters is located on the fifth floor of a brick house with an elevator. The apartment includes a spacious cellar.

The apartment is unfurnished. Kitchen has a fridge, gas oven and gas stove with a hood. There is a chest of drawers in the first bedroom. The second bright bedroom is furnished with a coffee table. The new bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The hall has a wardrobe. Rooms are passable.

In the quiet surroundings of the house are all civic amenities. You can find here restaurants, supermarket Albert, Lidl, primary school, playground, kindergarten, bus stop (Písečná - buses no. 102, 144, 152, 177, 200) and metro C - station Kobylisy. Also nearby is Prague Zoo.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Troja (Praha 8) | Písečná
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 500 Kč, náklady na bydlení 3 568 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 8, Služská: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 8, Trousilova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 13 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc