Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pomořanská, 3+1, 75 m²

Pronájem 3+1, Praha - Troja (Praha 8) - Pomořanská, 16 700 Kč/měs., 75 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-srk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 v příjemné lokalitě Praha - Troja. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje lednicí, sporákem, troubou a digestoří. Ložnice jsou zařízené palandami. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

V okolí domu je supermarket Albert, Vysoká škola hotelová, Penny Market, Centrum Krakov - nákupní centrum, mateřká škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Poliklinika Mazurská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 08. 2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-srk-en

For long-term sublease, we offer a 3 + 1 apartment in a pleasant location in Prague - Troja. The apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, stove, oven and hood. The bedrooms are furnished with bunk beds. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the vicinity of the house is a supermarket Albert, University of Hotel, Penny Market, Center Krakow - shopping center, kindergarten, etc. Transport accessibility is provided by the stop Poliklinika Mazurská, which is located three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from August 1, 2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Troja (Praha 8) | Pomořanská
Cena: 16 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16700 Kč, náklady na bydlení 3799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 2. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 8, Mazurská: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 8 - Bohnice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 29 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc