Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Františka Diviše, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Uhříněves - Františka Diviše, 13 300 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-qcg

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/frantiskadivise54f/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk s balkonem ve velmi klidné lokalitě Praha - Uhřiněves s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve třetím podlaží patrového domu s výtahem. Byt byl před rokem nově vymalován. K bytu dále náleží prostorná komora na patře.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem značky BEKO, varnou deskou, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou a myčkou. V místnosti se také nachází stůl, židle, křeslo, třímístná pohovka, televize Samsung a konferenční stolek. Z obývací části je vstup přímo na balkon. Ložnice je zařízena velkou manželskou postelí, kvalitními matracemi a velkou vestavěnou skříní. Koupelna je zařízená vanou, umyvadlem se zrcadlem, pračkou značky LG a nedávno pořízenou sušičkou BEKO. Toaletou se nachází samostatně. Na chodbě bytu se nachází vestavěná skříň a botník.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, potraviny, pošta, bankomat, zastávky autobusu a vlaku atd). Na vlakovou stanici cesta od domu trvá cca 5 minut, na Hlavní nádraží jede 20 minut. Autobusem na metro Háje (dle konkrétní linky) už od 7 minut. V blízkosti domu jsou také přírodní parky a rybník.

Byt je volný k nastěhování od 1.9.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-qcg-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/frantiskadivise54f/index.htm

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk with a balcony in a very quiet location in Prague - Uhřiněves with easy transport accessibility. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the third floor of a two-story building with an elevator. The apartment was newly painted a year ago. The apartment also has a spacious chamber on the floor.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator with BEKO freezer, hob, microwave, electric oven and dishwasher. The room also has a table, chairs, armchair, three-seater sofa, Samsung TV and coffee table. From the living area there is access directly to the balcony. The bedroom is furnished with a large double bed, quality mattresses and a large built-in wardrobe. The bathroom is equipped with a bathtub, a washbasin with a mirror, an LG washing machine and a recently purchased BEKO dryer. The toilet is located separately. In the hallway of the apartment there is a built-in wardrobe and shoe rack.

In the vicinity of the house is all civic amenities (school, kindergarten, groceries, post office, ATM, bus and train stops, etc.). The journey from the house to the train station takes about 5 minutes, to the main railway station it takes 20 minutes. By bus to the Háje metro station (according to a specific line) from 7 minutes. There are also nature parks and a pond near the house.

The apartment is free to move in from 1.9.2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Uhříněves | Františka Diviše
Cena: 13 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 300 Kč, náklady na bydlení 3 011 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 22, Dopravní 500/9: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 22, Dopravní 500/9: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 38 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 42 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?