Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ingrišova, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Uhříněves - Ingrišova, 8 900 Kč/měs., 28 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-tfd

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Uhříněves. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. K bytu přísluší balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi, postel a televizní stěna. Z pokoje se vchází na balkón. Koupelna disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou. Předsíň je zařízená šatní skříní, botníkem a věšákem.

V klidném okolí domu jsou restaurace, kavárny, obchody s potravinami, Penny Market, základní škola, Obora v Uhříněvsi atd. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Uhříněves, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.2.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

For long term sublease we offer a cozy apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Uhrineves. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the second floor of the house. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with fridge, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs, a bed and a TV wall. The room enters the balcony. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. The hall is furnished with a wardrobe, shoe rack and a hanger.

In the quiet neighborhood of the house are restaurants, cafes, grocery stores, Penny Market, elementary school, game park in Uhříněves etc. Transport accessibility is provided by bus stop Uhříněves, which is three minutes walk from the house.

The apartment is available for occupancy from 1st of February 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Uhříněves | Ingrišova
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 000 Kč, náklady na bydlení 3 215 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 22, Přátelství 231/99: 4 minuty (pěšky)

Žabka Praha 22, Přátelství 231/99: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 43 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 45 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc