Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V bytovkách, 2+1, 45 m²

Pronájem 2+1, Praha - Uhříněves - V bytovkách, 10 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Přijďte na nezávaznou prohlídku!

>> Kde: V Bytovkách 788/14
>> Kontakt: Daniel Dubinský: 608 985 844

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-auz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha - Uhříněves, v ulici V Bytovkách. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje lednicí, sporákem, digestoří a myčkou. Pokoje jsou neprůchozí. Jeden pokoj je prázdný a v druhém pokoji je šatní skříň. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je odděleně.

Byt se nachází v klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností do města. V okolí domu jsou restaurace, základní škola, potraviny, přírodní park Obora v Uhříněvsi, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Praha - Uhříněves, která je pět minut chůze od domu.

Volný k nastěhování od 05.11.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

Following are our open veiwings. Come and see the apartment for yourself, no commitments!

>> Where: V Bytovkách 788/14
>> Contact: Daniel Dubinský: 608 985 844

Please call me to book a spot in advance!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-auz-en

For long-term sublease, we offer a cozy 2 + 1 apartment in a quiet location in Prague - Uhříněves, on the street V Bytovkách. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the fourth floor of a brick house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a fridge, stove, hood and dishwasher. The rooms are separated. One room is empty and the other room has a wardrobe. The bathroom has a sink with mirror, bath and washing machine. The toilet is separate.

The apartment is located in a quiet area with good transport links to the city. In the vicinity of the house there are restaurants, primary school, food, nature park Obora in Uhříněves, etc. Transport accessibility is provided by the stop Prague - Uhříněves, which is a five minute walk from the house.

Free to move in from the 5th of November 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Uhříněves | V bytovkách
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 500 Kč, náklady na bydlení 2 949 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 5. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 22, Dopravní 500/9: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 22, Dopravní 500/9: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 44 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 45 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?