Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Žichlínská, 3+kk, 83 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Újezd nad Lesy - Žichlínská, 14 000 Kč/měs., 83 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-buv

>> Kontakt: Dominik Hayden: +420 778 008 352

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný mezonetový byt o dispozici 3+kk v klidné části obce Praha - Újezd nad Lesy, v ulici Žichlínská. Byt o celkové výměre 83 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, myčkou a indukční deskou s troubou. V kuchyni se nachází barový pult s židlemi. Obývací část disponuje gaučem, křesly a konferenčním stolkem. Na poschodí se nachází ložnice, která je vybavena velkou šatní skříní. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Další toaleta se nachází dole v předsíní. Výhodou bytu jsou dvě komory.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, mateřská škola, dětské hřiště, lékárna, obchody s potravinami a obrovský přírodní park Klánovice - Čihadla. Čtyři minuty chůze od domu je autobusová zastávka Sídliště Rozhožník.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-buv-en

>> Contact: Dominik Hayden: +420 778 008 352

For long-term rent, we offer a beautiful duplex apartment with a layout of 3+kk in a quiet part of the village of Prague - Újezd ​​nad Lesy, on the street Žichlínská. The apartment with a total area of ​​83 m2 is located on the fourth floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a fridge, microwave, kettle, dishwasher and induction hob with oven. The kitchen has a bar counter with chairs. The living area has a sofa, armchairs and a coffee table. Upstairs is a bedroom, which is equipped with a large wardrobe. The bathroom has a bathtub, sink with mirror, toilet and washing machine. Another toilet is located downstairs in the hallway. The advantage of the apartment are two chambers.

Within walking distance are restaurants, kindergarten, playground, pharmacy, grocery stores and a huge nature park Klánovice - Čihadla. Four minutes walk from the house is a bus stop Sídliště Rozhožník.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Újezd nad Lesy | Žichlínská
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 19 400 Kč, náklady na bydlení 5345 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 83 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Malešovská: 4 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Újezd nad Lesy: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 48 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 59 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?