Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Čílova, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Praha - Veleslavín - Čílova, 9 900 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-bs9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme částečně vybavený byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Praha 6 - Břevnov, v ulici Čílova. Byt se nachází v pátém patře cihlového domu z výtahem.

Byt má plně vybavenou kuchyň s lednicí, troubou se sporákem a pračkou. Obývací pokoj je vybaven sedačkou a obývací stěnou. Dále je v bytě ložnice, která je vybavena drobným nábytkem jako komody a stůl. V koupelně je vana, WC je odděleno.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako mateřská a základní škola, lékaři, obchody, restaurace, pošta, fit centra, obchodní centrum, atd. V blízkosti se nachází sportovní areál Ladronka a lesopark obora Hvězda. Výhodou lokality je rychlé a dostupné spojení do centra - tramvajová zastávka Petřiny je čtyři minuty chůze od domu a metro stanice Petřiny je sedm minut chůze od domu.

Byt je k nastěhování od 26.11.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bs9-en

For long-term rent, we offer a partially furnished apartment with a layout of 2+1 in a quiet location in Prague 6 - Břevnov, on the street Čílova Street. The apartment is located on the fifth floor of a brick building with an elevator.

The apartment has a fully equipped kitchen with refrigerator, oven with stove and washing machine. The living room is equipped with a sofa and a living wall. There is also a bedroom in the apartment, which is equipped with small furniture such as chests of drawers and a table. The bathroom has a bath, toilet is separate.

In the neigborhood of the house are restaurants, kindergarten and primary school, doctors, shops, post office, fitness center, shopping center, etc. Nearby is the sports complex Ladronka and forest park Hvězda. The advantage of the location is a fast and accessible connection to the center - tram stop Petřiny is 4 min walk from the house and metro station Petřiny is 7 min walk from the house.

The apartment is available from the 26.11. 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Veleslavín | Čílova
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 812 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 26. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 6, Čílova: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Na Petřinách: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 15 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?