Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Čílova, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Praha - Veleslavín - Čílova, 13 500 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8ej

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/cilova17/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně je vybavena linkou se spotřebiči - lednice s mrazákem, sporák s troubou a digestoří, myčka nádobí. K dispozici je také jídelní stolek a židle. Obývací pokoj disponuje sedací soupravou, tv stěnou a jídelním stolem s židlemi. V ložnici se nachází manželská postel s rošty a šatní skříně s úložným prostorem. V předsíni je možné využít další úložné prostory ve vestavných skříních se zrcadlem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Billa, restaurace, školy, zeleň, sportovní a společenské vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - metro linky A Petřiny kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8ej-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/cilova17/

For long-term sublease, we offer a 2 + 1 apartment. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a line with appliances - refrigerator with freezer, stove with oven and hood, dishwasher. There is also a dining table and chairs. The living room has a sofa, TV wall and a dining table with chairs. The bedroom has a double bed with slats and wardrobes with storage space. In the hall, it is possible to use additional storage space in built-in cabinets with a mirror. The bathroom with shower, sink and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Billa supermarket, restaurants, schools, greenery, sports and social activities. Great transport accessibility - metro line A Petřiny close to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Veleslavín | Čílova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 4 541 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. únor 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 6, Čílova: 1 minuta (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Na Petřinách: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 15 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc