Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na okraji, 1+kk, 67 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Veleslavín - Na okraji, 13 000 Kč/měs., 67 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ekt

Virtuální prohlídka:
https://in360.cz/vr/naokraji42/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný, světlý byt o dispozici 1+kk na ulici Na Okraji v klidné lokalitě Praha - Veleslavín. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází v šestém patře domu s výtahem. K bytu náleží balkón, terasa s příjemným výhledem a také je k dispozici sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje sklo keramickou deskou, lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. K dispozici je také jídelní stůl s židlemi. Byt je vybaven postelí, gaučem, skříněmi s úložným prostorem... Prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, pračkou a toaletním stolkem je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket, potraviny, školy, sportovní a sociální vyžití. Výborná dopravní dostupnost - autobusová a tramvajová zastávka hned za rohem, metro Petřiny pár minut chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ekt-en

Virtual viewing:
https://in360.cz/vr/naokraji42/index.htm

For long-term sublease, we offer a spacious, bright studio apartment on Na Okraji Street in a quiet location in Prague - Veleslavín. The apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the sixth floor of a building with an elevator. The apartment has a balcony, terrace with a pleasant view and there is also a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a glass ceramic hob, fridge-freezer and microwave. There is also a dining table with chairs. The apartment is equipped with a bed, sofa, wardrobes with storage space ... Spacious bathroom with bath, shower, sink, washing machine and dressing table is separated from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - supermarket, groceries, schools, sports and social activities. Excellent transport accessibility - bus and tram stop just around the corner, metro Petřiny a few minutes walk.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Veleslavín | Na okraji
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: poplatky 3208 Kč, kauce 16308 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 67 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 12. říjen 2020
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Břevnov, Na Petřinách: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 6, Čílova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 19 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?