Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na Petřinách, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Veleslavín - Na Petřinách, 11 500 Kč/měs., 46 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ycc

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha 6- Veleslavín. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu. K bytu přísluší sklep a prostorný balkón.

Byt je nabízen vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou se sporákem, digestoří, myčkou a lednicí. V obývacím pokoji najdeme pohovku, skříně a stůl se židlemi. V ložnici se nachází postel a praktické šatní skříně. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost- supermarket Billa, ZŠ, MŠ, pošta, Česká spořitelna, restaurace, Ústřední vojenská nemocnice. V blízkosti zastávky MHD, výborná dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ycc-en

For long-term sublease we offer apartment 2 + kk in attractive locality of Prague 6 - Veleslavin. Apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the second floor of a brick house. The apartment has a cellar and a spacious balcony.

The apartment is offered furnished. Modern kitchen is equipped with electric oven with stove, extractor hood, dishwasher and refrigerator. In the living room you will find a sofa, wardrobes and a table with chairs. The bedroom has a bed and practical wardrobes. The bathroom has a shower, sink with mirror, washing machine and toilet.

Around the house you will find all civic amenities-supermarket Billa, primary school, kindergarten, post office, Česká spořitelna, restaurant, Central Military Hospital. Close to bus stop, excellent access to the city center.

The apartment is free to move in from 1st of May 2021.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Veleslavín | Na Petřinách
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: zálohové platby 3.149 Kč/měs., vratná jistota 11.500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Norma Praha 6 - Petřiny: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 6 - Vokovice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 15 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 26 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc