Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ruská, 2+kk, 65 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 10) - Ruská, 15 700 Kč/měs., 65 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-6pv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Vinohrady. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou. Obývací část je nezařízená. V ložnici se nachází postel a úložná knihovna. Součástí nové koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, např. restaurace, supermarket Tesco, lékárna, základní škola, mateřská škola a také Lékařská fakulta.

Byt je volný k nastěhování od 15. 2. 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6pv-en

For long-term sublease we offer an apartment 2 + kk in an attractive location of Prague - Vinohrady. Apartment with a total area of ​​65 sqm is located on the third floor with elevator. The apartment includes a balcony.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, dishwasher, microwave, electric oven and ceramic hob. The living area is unfurnished. The bedroom has a bed and storage library. The new bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. Rooms are interconnecting.

Within walking distance are all amenities, such as restaurants, supermarket Tesco, pharmacy, primary school, kindergarten and also the Faculty of Medicine.

The apartment is free to move in from 15th of February 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 10) | Ruská
Cena: 15 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 141 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 65 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 10, Bělocerkevská: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Kouřimská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 13 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc