Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Rybalkova, 2+kk, 41 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 10) - Rybalkova, 14 800 Kč/měs., 41 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-pi2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Vinohrad na pomezí s Vršovicemi. Byt o celkové výměře 41 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového činžovního domu s výtahem. Dům je po rekonstrukci. Byt nebyl nikdy pronajímaný, hledá se první podnájmeník.

V ulici je možnost parkování zdarma bez nutnosti parkovacího oprávnění, ulice spadá do Vršovic, kde modré zóny nejsou aktivní. Uvedené poplatky jsou pro jednu osobu.

Byt se nabízí vybavený. Stropy v bytě jsou podsvícené. Moderní kuchyně disponuje vestavěnou elektrickou troubou, myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni najdeme i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je stylově zařízená pohovkou a komodou. Součástí krásné ložnice je nová postel s matrací, křeslo a komoda. V luxusní koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo, toaletu a pračku. V hlavní chodbě je prostorná šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, pošta, lékárna, supermarket Albert, vysoká škola atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Krymská, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form: https://idealninajemce.cz/byt-pi2-en

For long-term sublease we offer a luxury apartment 2 + kk in the desired location Vinohrady on the border with Vršovice. Apartment with a total area of ​​41 m2 is located on the first floor of a brick apartment building with an elevator. The house is after reconstruction. The apartment has never been rented, looking for the first sublease.

The street is free parking without the need for parking permission, the street falls into Vršovice, where the blue zones are not active. The listed fees are for one person.

The apartment is offered furnished. The ceilings in the apartment are backlit. The modern kitchen has a built-in electric oven, dishwasher, fridge / freezer, ceramic hob and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The living area is stylishly furnished with a sofa and chest of drawers. The beautiful bedroom has a new bed with mattress, armchair and dresser. The luxury bathroom has a shower, sink, toilet and washing machine. In the main hall is a spacious wardrobe.

Within walking distance are restaurants, cafes, post office, pharmacy, supermarket Albert, college, etc. Excellent transport accessibility is provided by the Krymská tram stop, which is five minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 10) | Rybalkova
Cena: 14 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 350 Kč, náklady na bydlení 1 552 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 41 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Praha 2, Jana Masaryka: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 2, Francouzská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 9 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?