Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Legerova, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 2) - Legerova, 15 500 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-skv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt pěkný byt 2+kk ve skvělé lokalitě Praha - Vinohrady. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep. Byt je nově zrekonstruovaný.

Byt se pronajímá nevybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, elektrická trouba a plynový sporák. Druhý pokoj je nezařízený. V nové koupelně se nachází sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Taleta je oddělená.

Jedná se o velmi žádanou lokalitu se skvělou dostupností do centra. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, najdeme zde restaurace, kavárny, supermarket Billu a Lidl, fakulty Karlovi Univerzity atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zejména metro I. P. Pavlova, které je vzdálené osm minut chůze od domu. Dále jsou zde zastávky MHD - tramvajová zastávka Pod Karlovem je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-skv-en

We offer to rent a nice apartment 2 + kk in a great location Prague - Vinohrady. Apartment with a total area of ​​49 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The cellar. The apartment is newly renovated.

The apartment is rented unfurnished. Kitchen is equipped with fridge, dishwasher, electric oven and gas stove. The second room is unfurnished. The new bathroom has a shower and sink with mirror. The talent is separate.

It is a very desirable location with excellent access to the center. Around the house are all civic amenities, there are restaurants, cafes, supermarket Billu and Lidl, faculties of Charles University, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro I. P. Pavlova, which is located eight minutes walk from the house. There are also public transport stops - tram stop Pod Karlovem is two minutes walk from the house.

The apartment is ready to move in from 1st of April 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 2) | Legerova
Cena: 15 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 19 399 Kč, náklady na bydlení: 3 899 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 4. leden 2019
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 2, Sokolská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 2, Legerova: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 4 minuty (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 5 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?