Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Perucká, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 2) - Perucká, 16 000 Kč/měs., 49 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-pdg

Virtuální prohlídka
http://in360.cz/vr/perucka9/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Vinohrady. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybaven. Moderní kuchyně disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část a ložnice jsou nezařízené. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, supermaket Billa, základní školu, poštu atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Nuselské schody, která je vzdálená šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pdg-en

Virtual tour
http://in360.cz/vr/perucka9/

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2 + kk in a popular location in Prague - Vinohrady. The apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the first floor of a brick house. The apartment also includes a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, ceramic hob and hood. The living area and bedroom are unfurnished. The bathroom has a shower, sink and toilet.

In the pleasant surroundings of the house you will find a restaurant, Billa supermarket, primary school, post office, etc. Transport accessibility is ensured by the Nuselské schody stop, which is a six-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 2) | Perucká
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 3 767 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 21. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Praha 2, Jana Masaryka: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 2 - Vinohrady, Bělehradská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc