Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Zvonařkou, 2+kk, 53 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 2) - Pod Zvonařkou, 15 990 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-bii

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/podzvonarkou12/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Vinohrady, v ulici Pod Zvonařkou. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje myčkou, lednicí, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, indukční deskou a digestoří. Obývací část je zařízená jídelním stolem s židlemi, sedací soupravou s konferenčním stolkem a TV stěnou. V útulné ložnici je manželská postel, noční stolky a šatní skříň. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, velká vana a pračka. Toaleta je oddělená. Součástí předsíně je úložní skříň a botník.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, obchody s potravinami, supermarket Billa (tři minuty pěšky), Park Folimanka atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Nuselské Schody, která je minutu od domu a stanice metro I. P. Pavlova, které je vzdálené 13 minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Elektřina a plyn se přepisují na podnájemníky. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bii-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/podzvonarkou12/index.htm

We offer for rent a beautiful apartment 2+kk in a nice location Prague - Vinohrady, street Pod Zvonařkou. Apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered fully equipped. Kitchen has a dishwasher, refrigerator, electric oven, microwave, induction hob and hood. The living area is furnished with a dining table with chairs, a sofa with a coffee table and a TV wall. The cozy bedroom has a double bed, bedside tables and a wardrobe. The bathroom has a sink with mirror, large bath and washing machine. The toilet is separate. The hall includes a storage cabinet and shoe.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, grocery stores, supermarket Billa (three minutes walk), Folimanka Park, etc. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Nuselské Schody, which is 1 min walk from the house and metro station IP Pavlova, which is 13 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately.
Electricity and gas are transcribed to sublease. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 2) | Pod Zvonařkou
Cena: 15 990 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 300 Kč, náklady na bydlení 1 375 Kč, poplatek za podnájem 16 500 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 53 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 2 - Vinohrady, Bělehradská: 2 minuty (pěšky)

ENAPO Praha 2, Bělehradská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 11 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 11 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?