Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Varšavská, 4+1, 108 m²

Pronájem 4+1, Praha - Vinohrady (Praha 2) - Varšavská, 33 400 Kč/měs., 108 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-j37

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/varsavska36/
my.matterport.com/show/?m=o1RADntMPcJ

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 4+1. Byt o celkové výměře 108 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu.

Do bytu se hledá první podnájemník. Topení je regulováno plynovým kotlem, dle místností pak termostatem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje indučkní varnou deskou, horkovzdušnou troubou, myčkou, mikrovlnnou troubou. Spotřebiče jsou značky Electrolux. Byt se nabízí bez lednice. V kuchyni je i praktická komora. Ostatní pokoje jsou nevybavené. Výhodou bytu jsou dvě koupelny - v jedné najdeme sprchový kout, a v druhé vanu.

V okolí domu najdeme restaurace, základní školu, supermarket Lidl, lékárnu, poštu, supermarket Billu atd. Dopravní dostupnost je zajištěna metrem I.P.Pavlova (13 minut chůze od domu), nebo tramvajovou zastávkou Jana Masaryka, které je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-j37-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/varsavska36/
my.matterport.com/show/?m=o1RADntMPcJ

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment after complete reconstruction with a layout of 4 + 1. The apartment with a total area of ​​108 m2 is located on the first floor of a brick house.

The first subtenant is looking for the apartment. Heating is regulated by a gas boiler, according to the rooms by a thermostat.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an induction hob, convection oven, dishwasher, microwave. The appliances are Electrolux brands. The apartment is offered without a refrigerator. There is also a utility room in the kitchen. The other rooms are unfurnished. The advantage of the apartment are two bathrooms - in one we find a shower, and in the other a bathtub.

In the vicinity of the house we find a restaurant, primary school, supermarket Lidl, pharmacy, post office, supermarket Bill, etc. Transport accessibility is ensured by metro I.P.Pavlovla (13 minutes walk from the house) or tram stop Jan Masaryk, which is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 2) | Varšavská
Cena: 33 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 33 400 Kč, náklady na bydlení 3 148 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+1
Výměra: 108 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 17. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Praha 2, Jana Masaryka: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 2, Francouzská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 5 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc