Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Boleslavská, 2+1, 54 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vinohrady (Praha 3) - Boleslavská, 12 500 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Přijďte na nezávaznou prohlídku.

>> Kde: Boleslavská 2113/8

>> Kontakt: Daniel Dubinský: 608 985 844

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v příjemné lokalitě Praha - Vinohrady, v ulici Boleslavská. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sporákem, digestoří a mikrovlnnou troubou. Z kuchyně je vstup do dvou neprůchozích pokojů. V jednom pokoji se nachází postel a jídelní stůl se židlemi. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, obchody s potravinami, supermarket Billa (tři minuty pěšky), Park Folimanka atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Orionka, která je minutu chůze od domu a stanice metro Flora, které je vzdálené čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

>> Where: Boleslavská 2113/8

>> Contact: Daniel Dubinský: 608 985 844

Please call me to book a spot in advance!

For long-term sublease, we offer a beautiful 2+1 apartment in a pleasant location in Prague - Vinohrady, on the street Boleslavská. The apartment with a total area of ​​54 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment has a basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, stove, cooker hood and microwave. From the kitchen is access to two separated rooms. In one room is a bed and a dining table with chairs. The bathroom has a sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, grocery stores, supermarket Billa (three minutes walk), Folimanka Park, etc. Excellent transport accessibility is provided by tram stop Orionka, which is a minute walk from the house and metro station Flora, which is four minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | Boleslavská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 135 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 54 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 30. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 3, Korunní: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 2, Vinohradská 2828/151: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 11 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?