Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Libická, 3+kk, 80 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Vinohrady (Praha 3) - Libická, 19 400 Kč/měs., 80 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-vqp

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/libicka11/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme částečně vybavený byt o dispozici 3+kk v lokalitě Praha Vinohrady. Byt disponuje 80 m2 užitné plochy a nachází se v 1. podlaží cihlového domu bez výtahu. Výhodou bytu je vlastní sklep.

Byt se nabízí částečně vybaven a je rozdělen na hlavní pokoj s kuchyňským koutem, který disponuje kuchyňskou linkou, troubou a sporákem. Dále je v místnosti kožená pohovka. Další pokoj disponuje koženým křeslem a pohovkou. Třetí pokoj je bez vybavení. V koupelně je vana se sprchou, umyvadlo, zrcadlo, pračka a skřínky, toaleta je samostatně.

Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu - supermarkety Albert, Billa, Lidl, obchodní centrum Atrium Flora a na své si přijdou i milovníci kaváren či restaurací. Pro trávení volného času jsou v okolí Sady Svatopluka Čecha, Bezručovy sady či Mahlerovy sady s Žižkovskou televizní věží. Kousek od domu (2 minuty chůze) se nachází zastávka MHD Flora - metro linka A / tramvaj č. 10, 11, 13, 15, 16, 35, 91 a 98 / autobus č. X98.

Byt je volný k nastěhování ihned. Možnost domácího mazlíčka je na domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-vqp-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/libicka11/

For long-term sublease, we offer a partially furnished apartment with a layout of 3 + kk in the locality of Prague Vinohrady. The apartment has 80 m2 of usable area and is located on the 1st floor of a brick building without an elevator. The advantage of the apartment is its own cellar.

The apartment is offered partially furnished and is divided into a master bedroom with kitchenette, which has a kitchen, oven and stove. There is also a leather sofa in the room. Another room has a leather armchair and a sofa. The third room is without equipment. The bathroom has a bath with shower, sink, mirror, washing machine and cabinets, toilet is separate.

Complete civic amenities near the house - supermarkets Albert, Billa, Lidl, shopping center Atrium Flora and lovers of cafes and restaurants will come to their senses. For leisure, there are Svatopluk Čech Park, Bezruč Park or Mahler Park with the Žižkov TV Tower. Not far from the house (2 minutes walk) there is a public transport stop Flora - metro line A / tram no. 10, 11, 13, 15, 16, 35, 91 and 98 / bus no. X98.

The apartment is free to move in immediately. The possibility of a pet is in agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | Libická
Cena: 19 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 19 400 Kč, náklady na bydlení 4424 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 80 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Praha 10 - Vinohrady: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 3, Korunní: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 11 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc