Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, náměstí Jiřího z Lobkovic, 2+kk, 86 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 3) - náměstí Jiřího z Lobkovic, 18 500 Kč/měs., 86 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/chci-bydlet/aktualne-volne-byty

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/namestijirihozlobkovic18/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Praha - Vinohrady. Byt o celkové výměře 86 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nadstandardní kuchyňská linka je zařízená myčkou, lednicí, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je i stůl s barovými židlemi. Obývací část disponuje jídelním stolem s židlemi a sedací soupravou. V útulné ložnici je postel, šatní skříň a komody. Velkou výhodou bytu jsou dvě krásné koupelny - v první je vana, umyvadlo a pračka. V druhé najdeme sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená. Součástí předsíně jsou úložné skříně.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, obchody s potravinami, Tesco, Lékařská fakulta atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Želivského či metro Flora, které je vzdálené sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing:
in360.cz/vr/namestijirihozlobkovic18/index.htm

For long term sublease we offer a beautiful apartment 2 + kk in a nice location Prague - Vinohrady. Apartment with a total area of ​​86 sqm is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is offered partly furnished. Above standard kitchen is equipped with dishwasher, refrigerator, electric oven, microwave, ceramic hob and hood. The kitchen has a table with bar stools. The living area has a dining table with chairs and sofa. The cozy bedroom has a bed, wardrobe and chest of drawers. The big advantage of the apartment are two beautiful bathrooms - the first is a bath, sink and washing machine. In the second one we find a shower and sink. The toilet is separate. Part of the hall are storage cabinets.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, grocery stores, Tesco, Faculty of Medicine, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Želivského or metro Flora, both are located seven minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | náměstí Jiřího z Lobkovic
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 200 Kč, náklady na bydlení 3 674 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 86 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 3, Kouřimská: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 3, Hradecká: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 13 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 14 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?