Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Písecká, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vinohrady (Praha 3) - Písecká, 17 300 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-bhm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi útulný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Vinohrady. Byt o celkové výměře 52 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří i sklep. Vynikající dostupnost na metro (400 m).

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací pokoj je zařízen sedací soupravou, konferečním stolkem, televizí, a jídelním stolem s židlemi. Součástí ložnice je postel a úložná skříň s knihovnou. V koupelně najdeme vanu a umyvadlo. Toaleta je oddělená. Byt disponuje i pračkou a sušičkou.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, pošta, posilovna , lékárna, základní a mateřská škola, obchodní centrum Atrium Flora, supermarket Albert, supermarket Billa atd. Metro Flora je vzdálené 400 m.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možné po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bhm-en

For long-term sublease, we offer a very cozy 2 + 1 apartment in a popular locality of Prague - Vinohrady. The apartment with a total area of ​​52 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment also includes a cellar. Excellent access to the subway (400 m).

The apartment is offered furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, ceramic hob and hood. The living room is furnished with a sofa, coffee table, TV, and a dining table with chairs. The bedroom has a bed and a storage closet with a library. The bathroom has a bath and sink. The toilet is separate. The apartment also has a washer and dryer.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, post office, gym, pharmacy, primary and kindergarten, shopping center Atrium Flora, supermarket Albert, supermarket Billa, etc. Metro Flora is 400 m away.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | Písecká
Cena: 17 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 000 Kč, náklady na bydlení 2542 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 6. leden 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Hradecká: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 2, Vinohradská 2828/151: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 9 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc