Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Slezská, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vinohrady (Praha 3) - Slezská, 14 200 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-r59

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/slezska134/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Praha - Vinohrady, v ulici Slezská. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří, dále je zde barový stůl se židlemi. Obývací část je zařízená gaučem, konferenčním stolkem, obývací stěnou a televizí. V ložnici se nachází manželská postel, šatní skříň, komoda, police a pracovní stůl se židlí. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana. Toaleta s umyvadlem je samostatně. V předsíni najdeme velkou šatní skříni se zrcadlem. K bytu přísluší také komora, kde se nachází pračka a úložný prostor.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, pošta, lékárna, supermarket Albert (přímo před domem), základní a mateřská škola, atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Flora, která je dvě minuty chůze od domu, a taktéž metro stanice Flora, která také dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-r59-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/slezska134/index.htm

We offer a beautiful apartment 2+kk in the desired location of Prague - Vinohrady, on the street Slezská. The apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered furnished. The kitchen includes a refrigerator, microwave, dishwasher, electric oven, glass-ceramic hob and hood, there is also a bar table with chairs. The living area is furnished with a sofa, coffee table, living wall and TV. The bedroom has a double bed, wardrobe, chest of drawers, shelves and a desk with chair. The bathroom has a sink with mirror, bathtub. The toilet with sink is separated. In the hallway we find a large wardrobe with a mirror. The apartment has a storage room, where is a washing machine and storage space.

Within walking distance are restaurants, cafes, post office, pharmacy, supermarket Albert (right in front of the house), primary and kindergarten, etc. Excellent transport links are provided by the tram stop Flora, which is 2 mn walk from the house, as well as metro station Flora, which is also a 2 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | Slezská
Cena: 14 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 200 Kč, náklady na bydlení 3 210 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 3, Hradecká: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 2, Vinohradská 2828/151: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 6 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 8 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?