Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Soběslavská, 1+kk, 23 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vinohrady (Praha 3) - Soběslavská, 10 000 Kč/měs., 23 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-7wj

Virtuální prohlídka:
http://in360.cz/vr/sobeslavska21/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk ve velmi žádané lokalitě Praha - Vinohrady s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 23 m2 se nachází ve sníženém přízemí novostavby.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízená lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. Obývací část disponuje pohovkou a jídelním stolem. V nové koupelně je sprcha, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Předsíň je vybavená věšákovou stěnou s botníkem.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Např. restaurace, supermarket Albert, bowling a také zastávky MHD (zastávka Želivského) V blízkosti jsou také stanice metra - Želivského, metro A.

Byt je volný k nastěhování od 20.07.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7wj-en

Virtual tour:
http://in360.cz/vr/sobeslavska21/index.htm

For long-term sublease we offer an beautiful apartment 1 + kk in a very desirable location Prague - Vinohrady with easy transport accessibility. Apartment with a total area of ​​23 sqm is located on the lower ground floor of a new building.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a fridge, dishwasher, microwave, electric oven, glass-ceramic cooktop and a cooker hood. The living area has a sofa and a dining table. The new bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. The hall is equipped with a hanging wall with a shoebox.

In the vicinity of the house we can find all the civic amenities. E.g. restaurants, supermarket Albert, bowling and also bus stops (Želivského stop). Also nearby are metro stations - Želivského, metro A.

The apartment is free to move from 20.07.2020. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vinohrady (Praha 3) | Soběslavská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná kauce 12 483 Kč, náklady na bydlení 2 483 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 23 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 3 - Žižkov: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Bělocerkevská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 10 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?