Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kladenská, 1+1, 40 m²

Pronájem 1+1, Praha - Vokovice - Kladenská, 11 900 Kč/měs., 40 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-jwq

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kladenska16/


K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt o dispozici 1+1 po rekonstrukci, který hledá prvního nájemníka. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží balkon.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sklokeramická dvouplotýnková deska, digestoř, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl s židlemi. Ložnice je vybavena manželskou postelí, pracovním stolem, skříňkou a televizí. V předsíni se nachází prostorná šatní skříň, zrcadlo a předsíňová stěna. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a topným žebříkem je dohromady s toaletou. Majitel nabízí zakoupení pračky pro nového nájemce. V bytě se nachází komora, kterou je možno využít namísto sklepa.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Billa, restaurace a kavárny, školy, sportovní a společenské vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Bořislavka v docházkové vzdálenosti, metro linky A Bořislavka.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-jwq-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kladenska16/

For long-term sublease, we offer a bright 1 + 1 apartment. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the third floor of a brick building without an elevator. The apartment is after a reconstruction.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a line with appliances - ceramic hob, hood, refrigerator with freezer. There is also a dining table with chairs. The bedroom is equipped with a double bed, work desk, wardrobe and TV. In the hall there is a spacious wardrobe, mirror and hall wall. The bathroom with shower, sink, mirror and heating ladder is together with the toilet. New washing machine purchase done by the landlord possible. The apartment has a chamber, which can be used instead of a cellar.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Billa supermarket, restaurants and cafes, schools, sports and social activities. Great transport accessibility - public transport stop Bořislavka within walking distance, metro line A Bořislavka.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vokovice | Kladenská
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 900 Kč, náklady na bydlení 3 734 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 21. červen 2021
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 6, Kladenská: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 6 - Vokovice: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 13 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc