Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kladenská, 2+1, 57 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vokovice - Kladenská, 12 300 Kč/měs., 57 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Přijďte na nezávaznou prohlídku!

>> Kde: Kladenská 506/85
>> Kontakt: Daniel Dubinský: 608 985 844

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kladenska85/

Na prohlídku se prosím telefonicky nahlaste předem.

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Vokovice, v ulici Kladenská. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen plně vybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, sporák, digestoř, mikrovlnná trouba, myčka a vestavěná lednice. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. V obývacím pokoji se nachází křesla, konferenční stolek, drobný nábytek a televize. Z obýváku je vstup do ložnice, kde je manželská postel, komoda, noční stolek a velká šatní skříně. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a pračka. V předsíní je vestavěná šatní skříně a botník.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, dětské hřiště, školy, lékárna, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Červený Vrch, která je pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times.

Following are our open veiwings. Come and see the apartment for yourself, no commitments!

>> Where: Kladenská 506/85
>> Contact: Daniel Dubinský: 608 985 844

Please call me to book a spot in advance!

We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kladenska85/

Visit our open hours! Please call us before you would like to go for a visit.

For long-term sublease, we offer a nice 2 + 1 apartment in a popular locality of Prague - Vokovice, on the street Kladenská. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment has a cellar.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen includes an electric oven, stove, hood, microwave, dishwasher and built-in refrigerator. The kitchen also has a dining table with chairs. The living room has armchairs, coffee table, small furniture and TV. From the living room there is access to the bedroom, where there is a double bed, chest of drawers, bedside table and large wardrobes. The bathroom has a sink with mirror, shower and washing machine. The hall has built-in wardrobes and a shoebox.

Within walking distance are restaurants, playgrounds, schools, pharmacy, etc. Transport accessibility is provided by the Červený Vrch stop, which is 5 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vokovice | Kladenská
Cena: 12 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 600 Kč, náklady na bydlení 3 312 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 57 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 30. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Vokovice: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 6 - Vokovice: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 13 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?