Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Lužná, 2+kk, 67 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Vokovice - Lužná, 16 900 Kč/měs., 67 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-si7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Vokovice, v ulici Lužná. Byt o celkové výměře 67 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, sklo-keramická deska, digestoř, myčka a lednice. Pokoje jsou nezařízené. Pokoj je možné rozdělit zasunovací stěnou na dvě místnosti. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana, pračka a toaleta. V bytě je i druhá toaleta, která je samostatně. V předsíni se nachází vestavěná skříň.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, pošta, lékárna, školy, Supermarket Billa, přírodní park Divoká Šárka, atd. Tramvajová zastávka Nádraží Veleslavín se nachází devět minut chůze od domu, stejně jako stanice metra Nádraží Veleslavín.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možné po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-si7-en

We offer for rent a very nice apartment 2+kk in the popular location Prague - Vokovice, street Luzna. Apartment with a total area of ​​67 m2 is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen includes an electric oven, glass-ceramic hob, hood, dishwasher and refrigerator. Rooms are unfurnished. Room can be divided by sliding wall into two rooms. The bathroom has a sink with a mirror, bath, washing machine and toilet. There is also a second toilet, which is separately. In the hall is built-in wardrobe.

Within walking distance of all amenities such as restaurants, cafes, post office, pharmacy, schools, Supermarket Billa, nature park Divoká Šárka, etc. Tram stop Nádraží Veleslavín is located nine minutes walk from the house, as well as metro station Nádraží Veleslavín.

The apartment is free to move in immediately. Pets depend of the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vokovice | Lužná
Cena: 16 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 141 Kč, náklady na bydlení 3 241 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 67 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

Žabka Praha 6, Čílova: 14 minut (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, Na Petřinách: 15 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 22 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 37 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?