Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na dlouhém lánu, 2+1, 51 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vokovice - Na dlouhém lánu, 12 900 Kč/měs., 51 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-t7x

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/nadlouhemlanu45/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt po rekonstrukci o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Vokovice. Byt o celkové výměře 51 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu přísluší praktický sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je elektrická trouba, plynový sporák,myčka, mikrovlnná trouba a lednice. Oba pokoje jsou dále nevybavené. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Supermarket Billa, mateřská škola, základní škola, restaurace, kavárny, KFC. Zastávky zajišťující dopravní dostupnost do centra se nachází v těsné blízkosti, stejně jako stanice metra A Bořislavka.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
-------------------

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-t7x-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/nadlouhemlanu45/index.htm

For long term sublease we offer a sunny apartment after reconstruction 2 + 1 in a popular location Prague-Vokovice. Apartment with a total area of ​​51 m2 is located on the first floor of the house. The apartment has a practical cellar.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with an electric oven, gas stove, dishwasher, microwave and fridge. Both rooms are also unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror, bath, washing machine and toilet.

All civic amenities are within walking distance. Supermarket Bill, kindergarten, elementary school, restaurants, cafes, KFC. Buses providing access to the city center are in close proximity, as is metro station Bořislavka.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vokovice | Na dlouhém lánu
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 500 Kč, náklady na bydlení 3 770 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 51 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 6 - Vokovice: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 6, Kladenská: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 14 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?