Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na dlouhém lánu, 2+1, 51 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vokovice - Na dlouhém lánu, 14 500 Kč/měs., 51 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme slunný byt po rekonstrukci o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Vokovice. Byt o celkové výměře 51 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu přísluší praktický sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je elektrická trouba, plynový sporák,myčka, mikrovlnná trouba a lednice. Oba pokoje jsou dále nevybavené. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost. Supermarket Billa, mateřská škola, základní škola, restaurace, kavárny, KFC. Zastávky zajišťující dopravní dostupnost do centra se nachází v těsné blízkosti, stejně jako stanice metra A Bořislavka.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz

For long term sublease we offer a sunny apartment after reconstruction 2 + 1 in a popular location Prague-Vokovice. Apartment with a total area of ​​51 m2 is located on the first floor of the house. The apartment has a practical cellar.

The apartment is offered partly furnished. The modern kitchen is equipped with an electric oven, gas stove, dishwasher, microwave and fridge. Both rooms are also unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror, bath, washing machine and toilet.

All civic amenities are within walking distance. Supermarket Bill, kindergarten, elementary school, restaurants, cafes, KFC. Buses providing access to the city center are in close proximity, as is metro station Bořislavka.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vokovice | Na dlouhém lánu
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 000 Kč, náklady na bydlení 3 770 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 51 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 6 - Vokovice: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 6, Kladenská: 1 minuta (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 14 minut (mhd)

uzel MHD Můstek (metro A,B): 30 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?