Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Tobrucká, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vokovice - Tobrucká, 9 900 Kč/měs., 30 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-8se

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/tobrucka17/

>> Kontakt: Dominik Hayden: +420 778 008 352

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Vokovice, v ulici Tobrucká. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep a balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje lednicí, indukční deskou a troubou. Obývací část disponuje skříní, pohovkou, konferenčním stolkem, tv stolkem a psacím stolem. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, pračka a toaleta.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, školy, dětské hřiště, obchody a parky. Dopravní dostupnost zajišťuje metro stanice a tramvajová zastávka Bořislavka, které jsou pět minut chůze od domu.

Byt je volný ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-8se-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/tobrucka17/

>> Contact: Dominik Hayden: +420 778 008 352

For long-term rent, we offer a nice 1+kk apartment in a popular locality of Prague - Vokovice, on the street Tobrucká. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a fridge, induction hob and oven. The living area has a wardrobe, sofa, coffee table, TV table and work desk. The bathroom has a sink with mirror, shower cabin, washing machine and toilet.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, schools, playgrounds, shops and parks. Transport accessibility is provided by the metro station and tram stop Bořislavka, which are 5 min walk from the house.

The aparment is available immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vokovice | Tobrucká
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 500 Kč, náklady na bydlení 1 899 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 6 - Vokovice: 5 minut (pěšky)

Žabka Praha 6, Kladenská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Dejvická: 12 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?