Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Holandská, 1+1, 39 m²

Pronájem 1+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Holandská, 14 600 Kč/měs., 39 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ngn

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/holandska13/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+1 v atraktivní lokalitě Praha - Vršovice. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu.

Topení lze ovládat přes telefon.

Byt se nabízí plně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou a myčkou. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Útulná ložnice je zařízená postelí, pracovním stolem s židlí, komodou a šatní skříní. V moderní koupelně najdeme sprchu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází věšák.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Tesco, základní škola, pošta, mateřská škola, lékárna atd. Dvě minuty chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Vršovické náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. V bytě je internet od UPC. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ngn-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/holandska13/index.htm

We offer for rent a beautiful apartment 1 + 1 in an attractive location of Prague - Vršovice. Apartment with a total area of ​​39 sqm is located on the second floor of the house.

Heating can be controlled via telephone.

The apartment is offered fully equipped. Modern kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, ceramic hob and dishwasher. The kitchen also has a dining table with chairs. The cozy bedroom features a bed, a work desk with a chair, a chest of drawers and a wardrobe. The modern bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate. There is a coat rack in the hall.

Within walking distance are restaurants, supermarket Tesco, elementary school, post office, kindergarten, pharmacy etc. Two minute walk from the house is a tram stop Vršovické náměstí.

The apartment is free to move in immediately. Internet is provided by UPC. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Holandská
Cena: 14 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 140 Kč, nájemné 14 600 Kč + náklady na bydlení: 2 540 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 39 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Levné potraviny Praha, Moskevská: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Finská: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 10 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?