Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Karpatská, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Karpatská, 12 900 Kč/měs., 53 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-gdt

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha- Vršovice. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorný balkón. K bytu dále přísluší sklep.

Byt je nabízen částečně zařízený. Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem, elektrickou troubou a lednicí. Oba pokoje jsou nevybavené, pouze v obývacím pokoji je televize. V ložnici je prostor, který slouží jako šatna. Tento prostor je možné od zbytku pokoje oddělit závěsem. V koupelně je umyvadlo, vana a pračka. Toaleta se nachází zvlášť.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. supermarket Albert, Tesco, mateřská škola, základní škola, Česká pošta, restaurace, kavárny. Zastávky MHD zajišťující výbornou dostupnost do centra se nachází v těsné blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gdt-en

Long term sublease we offer a nice apartment 2 + 1 in the popular area of ​​Prague-Vrsovice. Apartment with a total area of ​​71 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious balcony. The apartment has a basement.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen is equipped with gas stove, electric oven and refrigerator. Both rooms are unfurnished, only living room has TV. The bedroom has a space that serves as a dressing room. This space can be separated from the rest of the room by a curtain. The bathroom has a sink, bath and washing machine. Toilet is located separately.

Around the house we find all amenities. supermarket Albert, Tesco, kindergarten, elementary school, Czech post, restaurants, cafes. Public transport stops providing excellent access to the center is located near the house.

The apartment is available from the 1st of February 2021. Pets allowed.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Karpatská
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 16 000 Kč, náklady na bydlení 3 672 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Praha 10, Bělocerkevská: 5 minut (pěšky)

Albert Praha 10, V předpolí: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 17 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc