Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kišiněvská, 3+kk, 51 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Kišiněvská, 12 900 Kč/měs., 51 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mdr

Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt 3+kk v žádané lokalitě Praha- Vršovice. Byt o celkové výměře 51 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. V kuchyni je k dispozici kuchyňská linka s troubou a sklo keramickou deskou a digestoří. V ložnici je postel a skříň. V předsíni lze využít vestavěnou skříň. Součástí koupelny je umyvadlo se zrcadlem a vana. K bytu patří prostorná komora, která lze využít i jako pokoj. Byt je po domluvě možno dovybavit.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost- NC Eden, ZŠ, MŠ, lékařská fakulta UK, FN Královské Vinohrady, supermarket Albert. V těsné blízkosti zastávky MHD, výborná dostupnost do centra.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mdr-en

For long-term lease we offer apartment 3+kk in the desired locality Prague-Vršovice. Apartment with a total area of 51 sqm is located on the first floor of a brick house.

The apartment is partly furnished. In the kitchen there is a kitchen with oven and glass ceramic plate and fume cupboard. The living room is unequipped. There is a bed in the bedroom. In the hall you can use a built-in wardrobe. The bathroom includes a sink with a mirror and a bath.

Within walking distance are all civic amenities - NC Eden, Elementary School, Kindergarten, Medical Faculty of Charles University, FN Královské Vinohrady, supermarket Albert. Close to public transport stop, excellent access to the center.

The apartment is free to move now.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Kišiněvská
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 248 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 10, Bělocerkevská: 3 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, U Slávie: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 14 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc