Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Košická, 2+1, 48 m²

Pronájem 2+1, Praha - Vršovice (Praha 10) - Košická, 17 300 Kč/měs., 48 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-47s

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kosicka8/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme luxusní byt o dispozici 2+1 v příjemné lokalitě Praha - Vršovice. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu přísluší i balkón sklep a prostorná zahrada.

Byt se nabízí plně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, vestavěnou elektrickou troubou, vestavěnou mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a novou digestoří. Obývací část je zařízena stylovým nábytkem - sedací soupravou, jídelním stolem s židlemi, televizní stěnou, konferečním stolkem a šatní skříní. Součástí prosvětlené ložnice je postel. Je zde také vstup na zahradu. V koupelně najdeme sprchový kout a umyvadlo. Toaleta je oddělená. Předsíň nabízí dostatek úložného prostoru, díky prostorným skříním.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Lidl, základní škola, posilovna, lékárna, kavárny, kino. V blízkosti je také park Havlíčkovy sady. Šest minut chůze od domu je vzdálená tramvajová zastávka Vršovické náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-47s-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kosicka8/index.htm

Long term sublease we offer a luxury apartment 2 +1 in a nice location Prague - Vrsovice. Apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the first floor of the house. The apartment has a balcony cellar and a spacious garden.

The apartment is offered fully equipped. The new kitchen has a refrigerator, built-in electric oven, built-in microwave, ceramic hob and a new hood. The living area is furnished with stylish furniture - sofa, dining table with chairs, TV wall, coffee table and wardrobe. The bright bedroom has a bed. There is also access to the garden. The bathroom has a shower and sink. The toilet is separate. The hall offers plenty of storage space, thanks to spacious cabinets.

Within walking distance are restaurants, supermarket Lidl, elementary school, gym, pharmacy, cafes, cinema. There is also park Havlickovy sady. Six minutes walk from the house is a tram stop Vršovické náměstí.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Košická
Cena: 17 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 586 Kč, nájemné 17 300 Kč + náklady na bydlení 3 286 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 48 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Kodaňská: 3 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Vršovice: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 10 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 18 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?