Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na louži, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Vršovice (Praha 10) - Na louži, 8 900 Kč/měs., 28 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-37e

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Vršovice. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem.

Byt je nabízen vybavený. Kuchyňská linka je vybavena troubou s digestoří a sklo keramickou deskou. Pokoj je dále vybaven jídelním stolem se židlemi, skříní a pohovkou. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost- ZŠ, MŠ, obchod s potravinami, restaurace, kavárny, lékárna. V těsné blízkosti domu zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný ihned k nastěhování. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!


Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________


_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-37e-en

For long-term rent we offer a nice flat 1 + kk in a quiet location Prague - Vršovice. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the third floor with elevator.

The apartment is offered furnished. Kitchen is equipped with oven with hood and glass ceramic plate. The room also features a dining table with chairs, a wardrobe and a sofa. The bathroom has a bathtub, sink and washing machine.

Within walking distance we can find all civic amenities- elementary school, kindergarten, grocery store, restaurants, cafes, pharmacy. Close to the house bus stop, ensuring excellent accessibility to the city center.

The apartment is free to move. 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Vršovice (Praha 10) | Na louži
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 000 Kč, náklady na bydlení 2 898 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Oblouková: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 10, Moskevská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Náměstí Míru: 16 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc